SAMPLE HOME
1 3 5 7 9  
GÖRSELLER
 
DUYURULAR
Yatırım harikanız, yaşam alanınız!

Bir yandan yaşam kalitesini artırmayı bir yandan da geleceğe yatırım yapmayı kim istemez ki? Sample Home’da yeriniz hazırsa, siz de yepyeni bir anlayışla tasarlanan yepyeni bir yaşama hazırsınız!

Batı Ataşehir’de şehrin kalabalığından uzakta, hayatın tam içinde 1200 metrekare arazi üzerine kurulan Sample Home, zemin+7 kat şeklinde tasarlanmış olup konforlu ve fonksiyonel 41 dairesiyle sahiplerini bekliyor. İster kalabalık ister çekirdek bir aile olun, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleriyle Sample Home’da size uygun bir daire mutlaka vardır!

Biz, Rams Yapı Ailesi olarak, Sample Home projesini hayata geçirirken ev sahibi olmak isteyen her aile için, sadece içinde yaşayacakları bir ev değil aynı zamanda sosyal imkanlarıyla da yaşam kalitesini maksimuma çıkaran bir yaşam alanı oluşturmak istedik.

Ailenizle birlikte doğanın tadını çıkarabileceğiniz, çocuklarınızın evin bahçesinde güvenle oyun oynayabileceği ve çeşitli sosyal olanaklarla yaşamınıza renk katacağınız bu projede yer almanız, sadece sizin için değil projeye imza atan kalemler için de bir ayrıcalık olacaktır.

İçinde bulunduğu lokasyon  düşünüldüğünde, ulaşım kolaylığı ve İstanbul’un en merkezi bölgelerinden birinde yükselen Sample Home’un gelecekte de değerine değer katan bir proje olduğunu anlayacaksınız. Yani Sample Home’da ev sahibi olmak demek, gelecekte değeri katlanacak bir yatırım aracının da sahibi olmak demek!
   
   
   
   
   
   
   
   
SOSYAL YAPILANMA  
   
Hayat burada, hem de tastamam!
 
Yeni evinizin kapısından içeri girdiğinizde sahip olduğunuz ayrıcalıklı imkanlarla da tanışmaya hazır mısınız? Eğer Sample Home’daysanız her şeyiniz tastamam!
   
Fitness Merkezi
İş güç, zamanım yok, spor salonu çok uzak vs. gibi sorunların arasında ‘Nasıl, spor yapabilirim?’ diye düşünüyorsanız, artık dert etmeyin. Çünkü Sample Home’da günün her saati kullanabileceğiniz ve hemen yanı başınızda bir fitness merkeziniz olacak.
   
Sauna
Sample Home’daysanız sauna keyfiniz kaçınılmaz olarak yaşam kalitenizi artıracak. Günlük hayatın stresinden, yoğunluğundan arınacak, vücudunuzdan toksinleri atarak yaşam kalitenize ekstra katkıda bulunabileceksiniz.
   
Çocuk parkı
Çocukların yeri, gönüllerince oyun oynayabileceği parklardır. Güvenlik sistemiyle kontrol altında tutulan Sample Home’da çocuklarınız oyun oynarken sizin de kafanız rahat olur.
   
Bahçe düzenlemesi
Pencerenizden baktığınızda yeşillikler arasında ruhunuzu dinlendiren bir süs havuzu olmasını kim istemez ki? Bunun için, bahçe düzenlemesini asla geri planda tutmadık.
   
Teras barbekü
Evinizin her bölümünü yaşam kalitenizi artırmak için tasarladık. Hafta sonu arkadaş ziyaretleriyle şenlenen barbekü keyfinizi de unutmadık.
   
   
Güvenlik sistemi
İster evde olun iste olmayın, evinize en az sizin kadar göz kulak olacak güvenlik sistemleriyle kafanız rahat, gönlünüz ferah olsun