SAMPLE HOME
1 3 5 7 9  
GÖRSELLER
 
DUYURULAR
Yatırım harikanız, yaşam alanınız!

Bir yandan yaşam kalitesini artırmayı bir yandan da geleceğe yatırım yapmayı kim istemez ki? Sample Home’da yeriniz hazırsa, siz de yepyeni bir anlayışla tasarlanan yepyeni bir yaşama hazırsınız!

Batı Ataşehir’de şehrin kalabalığından uzakta, hayatın tam içinde 1200 metrekare arazi üzerine kurulan Sample Home, zemin+7 kat şeklinde tasarlanmış olup konforlu ve fonksiyonel 41 dairesiyle sahiplerini bekliyor. İster kalabalık ister çekirdek bir aile olun, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleriyle Sample Home’da size uygun bir daire mutlaka vardır!

Biz, Rams Yapı Ailesi olarak, Sample Home projesini hayata geçirirken ev sahibi olmak isteyen her aile için, sadece içinde yaşayacakları bir ev değil aynı zamanda sosyal imkanlarıyla da yaşam kalitesini maksimuma çıkaran bir yaşam alanı oluşturmak istedik.

Ailenizle birlikte doğanın tadını çıkarabileceğiniz, çocuklarınızın evin bahçesinde güvenle oyun oynayabileceği ve çeşitli sosyal olanaklarla yaşamınıza renk katacağınız bu projede yer almanız, sadece sizin için değil projeye imza atan kalemler için de bir ayrıcalık olacaktır.

İçinde bulunduğu lokasyon  düşünüldüğünde, ulaşım kolaylığı ve İstanbul’un en merkezi bölgelerinden birinde yükselen Sample Home’un gelecekte de değerine değer katan bir proje olduğunu anlayacaksınız. Yani Sample Home’da ev sahibi olmak demek, gelecekte değeri katlanacak bir yatırım aracının da sahibi olmak demek!
 
 
 
 
 
 
 
 
YERLEŞİM
   
Sunduğu tüm avantajların yanı sıra,lokasyonu ile de benzersiz özelliklere sahip…

. Anadolu yakasının merkezine hakim olan konumda
. E5'e 2 dk. FSM köprü girişi 3 dakika
. Kadıköy- Kartal metro hattına 2 dakika
. Sabiha Gökçen Havalimanına 17 dakika
. Kadıköy ve Bostancı MEDICAL PARK Hastanesine 3 dakika
. MEDIPOL Hastanesine ve Ataşehir MEMORIAL Hastanesine 5 dakika
. Kozyatağı Carrefour, PALLADIUM AVM ve OPTİMUM alışveriş merkezine 3 dakika
. Marmara Üniversitesi,Yeditepe Üniversitesi,Okan Üniversitesi,Doğuş Üniversitesi
. Ataşehir Anadolu Lisesi ve Doğa Koleji gibi eğitim kurumlarına yakın konumda
 
İstanbul Finans Merkezi ve Ataşehir Kültür Merkezine komşu olan proje kolay erişim ve canlı bir sosyal yaşamın odağında yer almaktadır.
 
1. Kadıköy İskelesi 2. Ataşehir
3. Medipol Hastanesi 4. Optimum AVM 5. Palladium AVM
5. Palladium AVM 6. IKEA
7. Ümraniye 8. Maltepe
9. Yeditepe Üniversitesi 10. Metro
11. Finans Merkezi